חדרי בקרה ושליטה

חדרי בקרה וחמ"ל שולחנות בקרה ומערכות שליטה

יש לך צוות מנצח? מגיע לו חדרי בקרה ושליטה מתקדם ומותאם אישית למשימה.

חדרי מצב ופיקוד. לכל משימה. שילוב של הצרכים שלך עם היכולות הטכנולוגיות שלנו, לקבלת חדר בקרה מתקדם ומותאם למשימות שלך.

חדר בקרה נייד מותאם

חדר בקרה ופיקוד נייד הנבנה על גבי קרון פיקוד, לתנאי עבודה קשים במיוחד. ציוד מוקשח לסביבה אתגרית, תאי אחסון המחשבים לאורך השולחן מאפשרים פתיחה מלפנים או מאחור על פי בקשת הלקוח. מאחזי המסכים מאפשרים מעברי כבילה בתוכם ותוך אפשרות לקביעת הגובה מתחת לשולחן ממוקמים שקעי חשמל בתוך פרופיל אלומיניום ייעודי.

קירות וידאו חדר בקרה

פיתוח, תכנון וביצוע עבודות מולטימדיה בחדרי בקרה כולל עבודות תשתית, ייצור ריהוט טכני מודולרי והרכבתו קיר וידאו כולל מסכי Ultra Narrow Bezel. בקר קיר וידאו תעשייתי Industrial Grade לעבודה 24/7 המאפשר גמישות מלאה באופן הצגת התוכן על מסכי הקיר וידאו ועל גבי עמדות המשתמש / עמדות המפעיל.

ריהוט חדרי בקרה

ריהוט לחדר בקרה וחמ"ל פתרונות לחדרי בקרה ושליטה ריהוט טכני מקצועי ומודולרי, שולחנות בקרה ארגונומים בהתאמה אישית לפי הצרכים. מיוחד למרכזי שליטה וחדרי סייבר. מגוון קירות מסך לשימושים רבים ריהוט טכני ומודולרי המיועד לסביבות חיוניות לעבודה ממושכת. קיר ווידאו עם פתרון KVM מלאה.

חדר בקרה בעיצוב ארגונומי מתכוונן

העבודה הממושכת בחדר בקרה, עם הצורך בעבודה יעילה ומהירה, הן בתחום קבלת ההחלטות והן ובמהירות הביצוע, לעיתים יכולה לפגוע באיכות העבודה ובפרודוקטיביות של העובד. למרות כל הטכנולוגיה עדיין ההון האנושי הוא אחראי על תפקוד יעיל וממוקד לאורך זמן. התכנון של חדר בקרה עם ריהוט מתכוונן לארגונומיה מושלמת. עמדות עבודה ממונעות לסביבת עבודה דינמית ומותאמת לשהייה ממושכת ומאסיבית.