חדרי בקרה ושליטה

חדרי בקרה ושליטה  וחמ"ל כולל שולחנות בקרה ומערכות שליטה חדרי מצב ופיקוד. לכל משימה. שילוב של הצרכים שלך עם היכולות הטכנולוגיות שלנו, לקבלת חמ"ל מתקדם ומותאם למשימות שלך. יש לך צוות מנצח? מגיע לו חדר מצב מתקדם ומותאם אישית למשימה.

חדר בקרה נייד מותאם

חדר בקרה ופיקוד נייד הנבנה על גבי קרון פיקוד, לתנאי עבודה קשים במיוחד. ציוד מוקשח לסביבה אתגרית, תאי אחסון המחשבים לאורך השולחן מאפשרים פתיחה מלפנים או מאחור על פי בקשת הלקוח. מאחזי המסכים מאפשרים מעברי כבילה בתוכם ותוך אפשרות לקביעת הגובה מתחת לשולחן ממוקמים שקעי חשמל בתוך פרופיל אלומיניום ייעודי.

קירות וידאו חדר בקרה

פיתוח, תכנון וביצוע עבודות מולטימדיה בחדרי בקרה כולל עבודות תשתית, ייצור ריהוט טכני מודולרי והרכבתו קיר וידאו כולל מסכי Ultra Narrow Bezel. בקר קיר וידאו תעשייתי Industrial Grade לעבודה 24/7 המאפשר גמישות מלאה באופן הצגת התוכן על מסכי הקיר וידאו ועל גבי עמדות המשתמש / עמדות המפעיל.

ריהוט חדרי בקרה

ריהוט לחדר בקרה וחמ"ל פתרונות לחדרי בקרה וחמל"ים ריהוט טכני מקצועי ומודולרי, שולחנות בקרה ארגונומים בהתאמה אישית לפי הצרכים. מיוחד למרכזי שליטה וחדרי סייבר. מגוון קירות מסך לשימושים רבים ריהוט טכני ומודולרי המיועד לסביבות חיוניות לעבודה ממושכת. קיר ווידאו עם פתרון KVM מלאה.

חדרי בקרה ושליטה כולל הכל

העבודה הממושכת בחדר בקרה, עם הצורך בעבודה יעילה ומהירה, הן בתחום קבלת ההחלטות והן ובמהירות הביצוע, לעיתים יכולה לפגוע באיכות העבודה ובפרודוקטיביות של העובד. למרות כל הטכנולוגיה עדיין ההון האנושי הוא אחראי על תפקוד יעיל וממוקד לאורך זמן. התכנון של חדר בקרה עם ריהוט מתכוונן לארגונומיה מושלמת. עמדות עבודה ממונעות לסביבת עבודה דינמית ומותאמת לשהייה ממושכת ומאסיבית.

אנחנו חושבים על הפרטים הקטנים והחשובים

הרכיבים המדויקים של חדרי בקרה ושליטה משתנים בהתאם למטרות השונות של כל עסק. וברוב המקרים יש צורך בהתאמה אישית. עם זאת, ישנם כמה דברים חשובים ונדרשים לכל חדר בקרה. כאשר מתכננים חדרי בקרה ושליטה יש לתת את הדעת למספר גורמים. 

גודל ומורכבות המערכת

חדר בקרה צריך להיות גדול מספיק כדי להכיל את כל הציוד הדרוש, וצריך להיות לו פריסה המאפשרת תפעול קל ויעיל.

מהו המידע שאתה צריך לקבל?

התצוגות בחדר הבקרה צריכות להיות מסוגלות להציג את המידע הדרוש בצורה ברורה וקלה להבנה.

נוחות העבודה גם בשעות ארוכות

תחנות העבודה בחדר הבקרה צריכות להיות ארגונומיות ונוחות לשימוש, והמפעילים צריכים לקבל הכשרה מתאימה על מנת להשתמש בציוד ובתוכנה.

אבטחת החמ"ל:

חדר הבקרה צריך להיות מאובטח מפני גישה לא מורשית, הן ברמה הפיזית והן מבחינת סייבר.

חדרי בקרה ושליטה תקציב

עלות תכנון והקמת חדר בקרה יכולה להשתנות בהתאם לגודל, מורכבות ודרישות ספציפיות. אנחנו בראואל מתאימים עבורך את החדר בדיוק על פי הצרכים שלך.

חדרי בקרה ושליטה
הקמת חדרי בקרה ושליטה